O nas – ADECO

Paraboliczna ściana tenisowa

Created with Sketch.


Firma ADECO została założona w 2006 roku w Katowicach.

Przedmiotem początkowej działalności firmy była realizacja projektów inżynierskich w dziedzinie automatyzacji procesów przemysłowych. Obecnie rozszerzyliśmy zakres działalności o sektor sportowy. Głównymi działaniami firmy w ostatnich latach jest produkcja oraz promocja Parabolicznej Ściany Tenisowej w kontekście Ogrodowego lub sportowego kompleksu.

Firma bazuje na wieloletnim bogatym doświadczeniu w realizacji dużych projektów w różnych dziedzinach przemysłu zdobytych w Polsce i w kilku krajach europejskich, azjatyckich i na bliskim wschodzie.  Projekty te były realizowane dla dużych międzynarodowych firm jak: w Singapurze dla SGS Thomson Microelectronics,
w Libii dla Krupp Industrietechnik oraz ABB Italy,
w Arabii Saudyjskiej dla niemieckiej firmy Salzgitter Anlagebau,
we Włoszech, Iranie i na Ukrainie dla włoskiej firmy Danieli Automation,
w kilku krajach Europy i Turcji dla niemieckiej firmy KSB
oraz w Polsce dla MAN Truck Poland, Huta Częstochowa,
Fiat Poland w Bielsku Białej oraz Tenneco w Gliwicach.

Firma posiada doświadczenie z zakresu Automatyki w sektorach: motoryzacyjnym, energetycznym, hutniczym, metalurgicznym, maszynowym, gazowym, półprzewodnikowym oraz papierniczym.

Paraboliczna Ściana Tenisowa
Stopniowe przejście w działalność w sektorze sportowym, pozwoliło na kontynuacje wykonywania projektów dla wielu klientów międzynarodowych. Klienci z całego świata czerpią korzyści z ogrodowego kompleksu sportowego. Projekty wykonywane dla klientów publicznych umożliwia promocje aktywnego trybu życia oraz poszerzenia zadowolonych użytkowników ścianek do tenisa.


Automatyka
Firma oferuje usługi w każdej fazie realizacji projektu rozpoczynając od; 
1.    Wstępnej analizy i propozycji poprawy procesu poprzez automatyzację oraz oszacowania opłacalności przedsięwzięcia.
2.    Opracowanie szczegółowej technicznej koncepcji wraz z wykonaniem poglądowej demonstracji proponowanego rozwiązania.
3.    Wykonaniem dokumentacji technicznej.
4.    Realizacją projektu: montażem, instalacją i rozruchem oraz doprowadzeniem do osiągnięcia zamierzonego celu.
5.    Serwis pogwarancyjny.

Firma posiada doświadczenie w realizacji kompleksowych usług obejmujących;
1.  Konstrukcję i wykonawstwo części mechanicznej projektu.
2.  Projekt i instalację części siłowej (elektrycznej, pneumatycznej lub hydraulicznej).
3.  Prace software’owe polegające na programowaniu sterowników typu PLC.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, firma ma na swoim koncie znaczne osiągnięcia w zakresie ekspertyz oraz w realizacji trudnych projektów niejednokrotnie niedokończonych z powodu powstałych komplikacji w trakcie ich realizacji.

W zależności od rodzaju i wielkości projektu firma współpracuje także z siecią firm partnerskich jako główny realizator projektu lub podwykonawca.

Google Translate »